Przydatne informacje

Na basen Delfinek można wejść dysponując karnetem lub zakupionym w kasie jednorazowym biletem wstępu. Zakup biletu lub karnetu oznacza akceptację Regulaminu basenu. Karnety, po zakupie, stają się Państwa własnością, doładowywanie karnetów jest bardzo proste, osoby indywidualne dokonują tego w kasie basenu. Na żądanie nabywcy wystawiamy faktury VAT.

Firmy, które wykupiły karnety, przed upływem terminu ważności karnetu, powinny na numer faksu podany na formularzu zamówienia (do pobrania w dziale cennik), złożyć zamówienie na doładowanie karnetów, podając ich numery. Szkoła wystawi fakturę VAT płatnę przelewem. Proszę pilnować terminu ważności karnetu gdyż doładowanie karnetu przed upływem terminu ważności karnetu daje możliwość przeniesienia niewykorzystanej kwoty na następny okres ważności karnetu.

Nasze karnety nie są związane z konkretnym dniem tygodnia i godziną, dysponent karnetu przychodzi na basen wtedy, kiedy mu to odpowiada, oczywiście w godzinach otwarcia basenu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 1600 do 2200, w soboty i niedziele w godzinach od 900 do 21:00. Kasa basenu Delfinek czynna jest w tych godzinach. Ostatnie wejście na basen o godzinie 2045 i o 1945 w weekendy.

Na jeden karnet może wejść do 5 osób jednocześnie, czas pobytu w strefie płatnej liczy się od chwili odczytania transpondera-zegarka każdej osoby. Z kwoty karnetu komputer zdejmuje odpowiednią kwotę za pobyt (bilet normalny, bilet ulgowy) każdej osoby, proporcjonalnie do czasu pobytu w strefie płatnej. W sytuacji gdy wyczerpie się kwota na karnecie, od dysponenta karnetu pobierana jest dopłata.

Za jednorazowy wstęp na basen pobierana jest z góry opłata, zgodnie z cennikiem, za 60 minut pobytu w strefie płatnej ( obejmuje również czas przebrania się i suszenia). Po wyjściu z basenu odczytywany w kasie jest czas rzeczywistego pobytu i w sytuacji przekroczenia opłaconych 60 minut, pobierana proporcjonalna dopłata.

Odzież wierzchnią (oraz obuwie-w workach foliowych) zostawiamy w szatni, w holu basenu. Szatnia jest płatna, opłatę pobiera prowadzący szatnię. Do kasy basenu podchodzimy w klapkach. Otrzymany w kasie transponder-zegarek z numerem jest kluczykiem do szafki w przebieralni. Obowiązkowo należy wziąć prysznic przed wejściem na basen. Czepek obowiązkowy, klapki zostawiamy przed brodzikiem – za brodzikiem jest strefa bosej stopy. W cenie wejścia dostępne są wszystkie sauny, w saunie na podczerwień i fińskiej siedzimy na ręczniku.

Praktyczna rada – po wyjściu z basenu i przebraniu się, należy oddać transponder do odczytania w kasie aby zamknąć czas pobytu w strefie płatnej, potem spokojnie można suszyć włosy. Rzeczy wartościowe należy pozostawić w domu, basen Delfinek nie odpowiada za rzeczy zagubione lub skradzione na terenie basenu.

Problemem jest parking, władze wyznaczyły miejsca do parkowania na parkingu koło stacji benzynowej przy ul. Wrocławskiej (naprzeciw cmentarza) i stąd przejście obok Orlika na basen. Przy basenie jest jedynie parking dla osób niepełnosprawnych – trzy stanowiska.

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności