Tyle razy o to pytaliście, a my w końcu możemy głośno i oficjalnie wykrzyczeć: TAK! Od lipca ruszamy z kolejnym sezonem jogi pod chmurką z Olgą Pirecką! 

Nie ma lepszego sposobu na zresetowanie głowy po całym tygodniu i idealne rozpoczęcie weekendu 
Niezależnie od tego, czy robisz psa z głową w dół codziennie, czy będzie to Twój absolutny pierwszy raz na macie – te zajęcia są dla KAŻDEGO 
Zabierz znajomych, rodzinę, drugą połówkę i wpadajcie odetchnąć pełną piersią. Do zobaczenia w parku! 

Zespół OSiR Legnica