Joga pod Chmurką

✨ MAMY TO! Wracamy z Jogą pod Chmurką! ✨☁️
 
Tyle razy o to pytaliście, a my w końcu możemy głośno i oficjalnie wykrzyczeć: TAK! Od lipca ruszamy z kolejnym sezonem jogi pod chmurką z Olgą Pirecką! ????‍♀️????
 
Nie ma lepszego sposobu na zresetowanie głowy po całym tygodniu i idealne rozpoczęcie weekendu ✨
 
???? Rozkład jazdy:
????Kiedy: W każdy piątek lipca i sierpnia
????O której: Godzina 18:00 ⏰
????Gdzie: Boiska wielofunkcyjne w Parku Miejskim w Legnicy ????
 
???? Co musisz wiedzieć?
????Wstęp: Całkowicie BEZPŁATNY!
????Co ze sobą zabrać: Najlepiej własną matę i dobry humor ????
????Nie masz maty? Żaden problem! Napisz do nas lub powiedz nam o tym przed zajęciami – chętnie Ci ją pożyczymy ????
 
Niezależnie od tego, czy robisz psa z głową w dół codziennie, czy będzie to Twój absolutny pierwszy raz na macie – te zajęcia są dla KAŻDEGO ☺️
Zabierz znajomych, rodzinę, drugą połówkę i wpadajcie odetchnąć pełną piersią. Do zobaczenia w parku! ☀️????
 
Zespół OSiR Legnica