Za nami wieczór pełen magii, tradycji i świetnej zabawy! Tegoroczne Legnickie Wianki przechodzą do historii, a my wciąż jesteśmy pod wrażeniem Waszej frekwencji i cudownej energii 
Co to był za czas! Napisać, że działo się dużo, to jak nic nie powiedzieć:
Dziękujemy, że byliście tam z nami i wspólnie stworzyliśmy tak wyjątkową atmosferę. To dzięki Wam tradycja w Legnicy jest żywa i tak radosna! 


Do zobaczenia za rok! 
Zespół OSiR Legnica






