ROWEROWA LEGNICA – 29.03.2020 r.

29 marca 2020 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na przejazd rowerowy przez Legnicę pn. ROWEROWA LEGNICA.
ROWEROWA LEGNICA to przejazd rowerami przez miasto.

Zbiórka uczestników przy Al. Orła Białego na wysokości Stadionu Miejskiego o godzinie 10:45. O godzinie 11:00 rozpoczniemy przejazd. Trasa prowadzić będzie ulicami: Alei Orła Białego- ul. Wrocławska – Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego – Al. Rzeczypospolitej – ul. Zamiejska – ul. Nowodworska – ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi 323 – droga rowerowa wzdłuż ul. Jaworzyńskiej – Al. 100-lecia Odzyskania Niepodległości – wjazd do parku. Koniec trasy zaplanowany jest przy Skateparku w Parku Miejskim (przy Al. Orła Białego w Legnicy), gdzie przygotujemy dla uczestników poczęstunek. Powrót do miejsca zamieszkania we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy rodziny oraz rowerzystów indywidualnych (dzieci do lat 11 tylko pod opieką dorosłych). Zgłoszenia do udziału przyjmowane będą w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Legnicy do 27.03.2020 r. (także drogą e-mailową; ci@osir.legnica.eu) oraz w dniu i miejscu imprezy od godziny 10:00. Wzór zgłoszenia do udziału wraz z Regulaminem imprezy do pobrania na stronie: www.osir.legnica.eu lub w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7 w Legnicy.
UWAGA! Obowiązuje limit 100 uczestników.Uczestnictwo w imprezie jest nieodpłatne.

Link do wydarzenia/regulaminu

Serdecznie zapraszamy ….. Zespół OSiR Legnica

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności