Treść strony

Treść artykułu

kolarz zdjęć z akcji „Podejmij multi wyzwanie z OSiR- em”

„Podejmij multi wyzwanie z OSiR- em”

7 czerwca 2021

Multi wyzwanie w 61 dni / w dwa miesiące / kwiecień – maj 2021 już za nami J Na starcie zameldowało się 90 uczestników. Kilometry można było kręcić biegowo, Nordic Walking, na rowerze, rolkach, hulajnodze, bieg/masz z psem (dodatkowo można było łączyć kategorie). Każdy uczestnik sam wyznaczał sobie miejsce, dystans dzienny oraz aktywność, co miało dać na „wirtualnej mecie”- 300 km .

Pokonaliście dystans w z Poznania do Warszawy w linii prostej … co niektórzy kręcili dalej np. do Gdańska czy Wadowic 🙂

Na liście startowej zameldowali się uczestnicy z miejscowości : Nowy Świętów, Marciszów, Zielona Góra, Jelenia Góra, Polkowice, Chojnów, Złotoryja, Wrocław, Grzybiany, Legnica.

Uczestnicy kręcili również kilometry w towarzystwie piesków, jak podkreślają w relacjach „całe pokonaliśmy razem …”. Brawo!

Miłym akcentem wydarzenia była aktywność na ścieżkach legnickich, górskich oraz krajowych w różnych zakątkach Polski.

Na mecie mówiliście, że : „ … koniec, udało się , było fantastycznie … wyzwanie zaliczone … zadanie wykonane … systematyczne spacerki + trochę rolek i się uzbierało prawie 500 w jeden miesiąc … wspólne wędrówki i nie tylko … mam i Ja w dwa miesiące … trasa Warszawa – Poznań pokonana, hm … to teraz może do Wadowic … jeszcze tylko i będę w Gdańsku … doszłam z Poznania do Warszawy na piechotę … wyzwanie zrealizowane ale idę dalej … nie wiem dokąd dojdę do końca maja … było różnie na tych , trasa Warszawa-Poznań pokonana … idziemy dalej … pięć tygodni multi wyzwania minęło, ostatnie kilometry dojdę o jednym kiju … mój zbiorczy licznik wyzwania w dwa miesiące pokazał mi już dziś … itp.

Po zakończeniu wyzwania, na mecie uczestnicy otrzymali pamiątkową czapkę Finiszera
(czapkę treningową z jonami srebra … z limitowanej edycji OSiR ) 🙂

Dziękujemy za bezpieczeństwo swoje oraz innych na szlaku podczas wyzwania.
Dziękujemy za Wasz udział, za to, że jesteście z nami – swoje zaangażowanie okazaliście przesyłając nam zdjęcia z trasy oraz w licznych komentarzach w sieci… Brawo Wy 🙂
Dziękujemy za wspólną zabawę, za aktywność, za kreatywność …
„Sport źródłem zdrowia i radości…”

Gratulujemy wszystkim uczestnikom razem i każdemu z osobna!
Zespół OSiR Legnica

 

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności