Treść strony

Treść artykułu

zdjęcie psób podczas treningu funkcjonalnego

Kalistenika z OSiR-em

21 kwietnia 2021

Ćwiczenia i metody treningu siłowego z użyciem własnej masy ciała i drążka .
Serdecznie zapraszamy na trening funkcjonalny
który odbędzie się 3 maja 2021 r.
godzina 11:00 Park kalisteniczny
(boczne boisko w Parku Miejskim )
Udział jest bezpłatny
Zgłoszenia e-mail: ci@osir.legnica.eu lub w dniu i miejscu imprezy ( w zgłoszeniu mailowym imię / nazwisko / temat maila : Trening funkcjonalny )
Trening z wykorzystaniem drabinek i drążków odbędzie w parku kalistenicznym przy boiskach lekkoatletycznych.
Kalistenika harmonijnie rozwija wszystkie partie mięśniowe – z wykorzystaniem drążka możemy wzmacniać mięśnie, barków, ramion oraz brzucha, a przysiady, wykroki i wspięcia zdecydowanie poprawiają wygląd łydek, ud i pośladków.

Jak zacząć przygodę z kalisteniką, jakie zalety ma ta forma ruchu i na co uważać, układając plan treningu kalistenicznego…. podpowie trener personalny Krzysztof Kwiatkowski .

ZASADY UCZESTNICTWA
1. Warunkiem uczestnictwa w treningu jest zachowanie szczególnej ostrożności zgodnie z zaleceniami organizatora /trenera / służb epidemiologicznych
2. Organizator nie bierze odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników, uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności względem uczestników za wypadki, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po treningu spowodowane przez uczestników .
4. Trening odbędzie się w dniu 3 maja , godz. 11:00 do 12:00 ( 60 min )
5.Zapisy przyjmowane są mailowo ci@osir.legnica.eu lub w dniu i miejscu imprezy ( w zgłoszeniu mailowym podajemy: imię / nazwisko / temat maila : Trening funkcjonalny )
6. Kontakt: Dział Imprez 76 7233801 / ci@osir.legnica.eu
7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień

Dodatkowe informacje na facebook

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności