Stadion Miejski przy Al. Orła Białego

Stadion Miejski to nowoczesny obiekt przeznaczony głównie do rozgrywania meczów piłki nożnej. Wymiary płyty boiska to 120 m x 80 m, a pola gry 105 m x 68 m. Obiekt posiada 6187 indywidualnie numerowanych miejsc siedzących, parking na 30 autokarów oraz wydzielone parkingi dla służb ratowniczych, VIP-ów, dziennikarzy, sędziów i działaczy.

W 2009 r. zakończyła się gruntowna modernizacja, w wyniku czego obiekt zyskał nowy wygląd. Stadion składa się z czterech trybun. Trybuna główna posiada 1649 zadaszonych miejsc siedzących, wydzielony sektor VIP-ów, oraz siedziska z pulpitami dla dziennikarzy. Na trybunie tej znajdują się również kabiny do prowadzenia relacji radiowo-telewizyjnych, pomieszczenia dla służb porządkowych, policji, spikera oraz platformy dla sprzętu stacji telewizyjnych. Wewnątrz trybuny znajdują się: pomieszczenia sanitarne, szatnie, pokoje dla sędziów i trenerów, pomieszczenia administracyjne, sala konferencyjna wyposażona w system audiowizualny oraz gabinety odnowy biologicznej. Stadion posiada system nagłośnienia, oraz nowoczesny monitoring, który rejestruje obraz i dźwięk.

W bezpośrednim sąsiedztwie stadionu trwa budowa dwóch boisk treningowych o nawierzchni naturalnej i sztucznej wraz z pełnym programem do lekkiej atletyki. Oddanie boisk do użytku zaplanowano na początek sierpnia br.