Atrakcje

atrakcje1Naszym głównym celem jest stworzenie atrakcyjnego miejsca wypoczynku. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do korzystania z:

  • basenu sportowego o wymiarach 25 m x 12,5 m i zmiennej głębokości od 1,2 m do 2,0 m, 6 torów pływackich, wyposażonego w reflektory i tablicę pomiaru czasów, mieszczącego maksymalnie 50 osób. Temperatura wody w basenie pływackim oscyluje w granicach od 27 °C do 28 °C.
  • basenu rekreacyjnego z atrakcjami wodnymi (masaże karku, ścienne, leżakowe, gejzery powietrzne), o wymiarach 15 m x 7,5 m i zmiennej głębokości od 0,8 m do 1,1 m, mieszczącego jednocześnie 30 osób. Temperatura wody w basenie rekreacyjnym to od 28 °C do 32 °C .
  • 6-cio osobowej wanny Jacuzzi, w której naprzemiennie ma miejsce masaż powietrzny i wodny, działając rozluźniająco na ciało w wodzie o temperaturze 34°C.
  • zespołu saun: Paro wej, Fińskiej i InfraRed.

atrakcje2Basen Delfinek dostosowany jest do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. W szatniach zainstalowane są bezdotykowe baterie umywalkowe i natryskowe, które są wyposażone w wyłącznik czasowy. Zarówno na hali basenowej, jak i w innych częściach Basenu osoby niepełnosprawne, także na wózkach inwalidzkich, z łatwością mogą się poruszać. Obiekt wyposażony jest m.in. w podjazdy, windę hydrauliczną i krzesło wprowadzające do niecek basenowych, wejścia (w tym sanitariaty, bramki) o szerokości min. 100 cm.

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności