Treść strony

Treść artykułu

Aktywne środy z OSiRem ….. Trening funkcjonalny!

18 maja 2022

Aktywne środy z OSiRem ….. Trening funkcjonalny !
Kolejna aktywna propozycja w czerwcu …. zapraszamy na ćwiczenia i metody treningu siłowego z użyciem własnej masy ciała i drążka .
* zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w środy (w czerwcu)
* kiedy: 1, 8, 15, 22 i 29 czerwca
* zbiórka: godz.19.00 (Park kalisteniczny)
* gdzie: wielofunkcyjne boiska treningowe / Park kalisteniczny w Parku Miejskim
* zajęcia: od godz. 19.00 do 20.00
* zgłoszenia e-mail: ci@osir.legnica.eu
* dodatkowe informacje: https://www.facebook.com/osir.legnica.eu / 76 7233801
* udział w zajęciach jest bezpłatny !

Kalistenika z Kwiatkiem Functional Studio Krzysztof Kwiatkowski- trening z wykorzystaniem drabinek i drążków odbędzie w parku kalistenicznym przy boiskach wielofunkcyjnych.
Kalistenika harmonijnie rozwija wszystkie partie mięśniowe – z wykorzystaniem drążka możemy wzmacniać mięśnie barków, ramion oraz brzucha, a przysiady, wykroki i wspięcia zdecydowanie poprawiają wygląd łydek, ud i pośladków.
Jak zacząć przygodę z kalisteniką, jakie zalety ma ta forma ruchu i na co uważać, układając plan treningu kalistenicznego…. podpowie trener personalny Krzysztof Kwiatkowski .

ZASADY UCZESTNICTWA
1. Warunkiem uczestnictwa w treningu jest zachowanie szczególnej ostrożności zgodnie z zaleceniami organizatora /trenera / służb epidemiologicznych
2. Organizator nie bierze odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników, uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności względem uczestników za wypadki, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po treningu spowodowane przez uczestników .
4. Trening odbędzie się w dniu 1, 8, 15, 22 i 29 czerwca , godz. 19:00 do 20:00 ( 60 min )
5. Zapisy przyjmowane są mailowo ci@osir.legnica.eu ( w zgłoszeniu mailowym podajemy: imię / nazwisko / temat maila : Trening funkcjonalny )
6. Kontakt : Dział Imprez 76 7233801 / ci@osir.legnica.eu
7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień .

Formularz uczestnictwa

Zespół OSiR Legnica

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności