Treść artykułu

zdjęcie drewnianych kostek reklamujących Legnickie Święto Biegowe

X Legnica Półmaraton

28 października 2021

X Legnica Półmaraton, ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy biegali samotnie lub w małych grupkach, a swój wynik rejestrowali na specjalnej platformie. Uczestnicy pobierali numer startowy , mieli możliwość pokonania dystansu od soboty 23 października do 24 października niedzieli.
Wirtualny Legnica Półmaraton ukończyło 26 uczestników . Biegaliście w Ostrołęce , Czarnowu, Bielawie, Białym Dunajcu, Wrocławiu, Zgorzelcu, Toruniu, Nowym Sączu, Wałbrzychu, Radomiu, Białymstoku, Zielonce oraz Legnicy.
W półmaratonie pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet wywalczyła Ewelina Szczubełek-Rykowska z czasem 01:28:31 , natomiast wśród mężczyzn zwyciężył Łukasz Gołaszewski z czasem 01:25:18 .

Wyniki pozostałych uczestników pod linkiem
Czapki oraz medale już wysyłamy do uczestników, których mamy adres , pozostałych prosimy o kontakt mailowy : ci@osir.legnica.eu
Dziękujemy za bezpieczeństwo swoje oraz innych na trasie biegowej.
Dziękujemy za Wasz udział, za to, że byliście z nami – swoje zaangażowanie okazaliście przesyłając nam zdjęcia z trasy oraz w licznych komentarzach w sieci… Brawo WY !