Treść strony

Treść artykułu

baner akcji podejmij wyzwanie

„Podejmij multi wyzwanie z OSiR- em„

18 marca 2021

Zastanawialiście się kiedyś jaka jest odległość między Warszawą a Poznaniem 🙂 w linii prostej to . Właśnie taki dystans trzeba pokonać w wyzwaniu .

Odpowiadając na Wasze pytania, wychodzimy z propozycją podjęcia multi wyzwania, pokonania w 61 dni / w dwa miesiące / kwiecień – maj 2021

Wyzwanie ma charakter wirtualny, czyli każdy uczestnik sam wyznacza sobie miejsce, czas i dzienny dystans do pokonania. Zapraszamy do aktywności biegowej, Nordic Walking, jazdy na rowerze, rolkach , hulajnodze, biegania/maszerowania z psem.(można łączyć kategorie )

Termin : kilometry kręcimy od 1 kwietnia do 31 maja 2021 r. / kilometry kręcimy od opłacenia startu do 31 maj 2021 maksymalnie ( zapisy od 27 marca 2021 do 10 maja 2021

Miejsce : uczestnik wybiera dowolne i bezpieczne miejsce i czas realizacji wyzwania.

Dystans : – możesz liczyć kroki , możesz chodzić ,biegać, jeździć rowerem, hulajnoga, na rolkach oraz bieg/marsz z psem … Liczy się dystans, który musisz pokonać przez dwa miesiące (od opłacenia startu do 31.05.21r )

Zgłoszenia przyjmowane będą mailowo na adres ci@osir.legnica.eu
od 27 marca 2021 do 10 maja 2021 r. poprzez wypełniony formularz uczestnictwa- załącznik 2 („ na mecie” , każdy uczestnik otrzyma czapkę Finiszera )

Opłata startowa w wysokości 15 zł – na konto OSiR Legnica / regulamin do pobrania

Po dotarciu do „ Mety / pokonanie … „ uczestnik przesyła potwierdzenie pokonania dystansu- screen, plik GPS łącznego dystansu z dowolnej aplikacji , zdjęcie z aktywności przesyłamy do 2.06 na adres ci@osir.legnica.eu ( z przesłanych zdjęć utworzymy wspólny kolaż „ Mulit wyzwanie w dwa miesiące „ )

Ostatni etap wyzwania ….. na „mecie” okolicznościowa czapka FINISZERA / czapka treningowa z jonami srebra, limitowana edycja 100 szt.

To wyzwanie jest dla Ciebie …. czekamy na zgłoszenia ….zespół OSiR Legnica

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności