Treść strony

Treść artykułu

Kolaż zdjęć z wydarzenia - podejmi wyzwanie 100 km z w miesiąc

„Podejmij wyzwanie w miesiąc …. Z OSiR Legnica”

4 marca 2021

Wyzwanie w miesiąc …z OSiR Legnica już za nami J Na starcie zameldowało się 99 uczestników. Klinometry można było kręcić aktywnością biegową, rowerową oraz Nordic Walking. Każdy uczestnik sam wyznaczał sobie miejsce, dystans dzienny oraz aktywność, co miało dać na „ wirtualnej mecie”- .

Na liście startowej zameldowali się uczestnicy z Wrocławia, Kudowy Zdroju, Jeleniej Góry, Lubina, Sosnowca, Kamiennej Góry, Lubkowa, Złotoryi, Juszczyszyna, Chojnowa, Kunic, Grzybian, miast partnerskich Blansko / Czechy oraz Miśnia / Niemcy i oczywiście Legnicy.

Uczestnicy kręcili również kilometry w towarzystwie piesków, jak podkreślają w relacjach „całe pokonaliśmy razem…”. Brawo!

Miłym akcentem wydarzenia była aktywność na ścieżkach legnickich oraz krajowych w różnych zakątkach Polski. Dołączyli do naszego wydarzenie mieszkańcy Blanska z Czech oraz Miśni z Niemiec.

Po zakończeniu wyzwania, na mecie … uczestnicy otrzymali pamiątkowy komin Finiszera J

Dziękujemy za bezpieczeństwo swoje oraz innych na szlaku podczas wyzwania.
Dziękujemy za Wasz udział, za to, że jesteście z nami – swoje zaangażowanie okazaliście przesyłając nam zdjęcia oraz liczne komentarze w sieci… Brawo Wy J
Dziękujemy za wspólną zabawę, za aktywność, za kreatywność … „Sport źródłem zdrowia i radości…”

Gratulujemy wszystkim uczestnikom razem i każdemu z osobna !
Zespół OSiR Legnica

PS: z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia … dodatkowe informacje na naszej stronie 🙂

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności