Treść strony

Treść artykułu

zdięcie dziewczynek tańczących z balonami na hali sportowej

Wyniki konkursu tańca „Wirtualnie Roztańczona Legnica”

23 grudnia 2020

Mini solo do lat 8:
1. Idalia Bochenek (Legnica)

Disco Dance – solo 9-11 lat:
1.Lena Foryt (Legnica)
2. Paulina Arciuch (Grzybiany)

Street Dance – solo 9-11 lat:
1. Bartosz Sielicki (Legnica)

Street Dance – mini formacje 12-15 lat:
1. „Płuca” Quest Balbinki (Wiktoria Czarniewska, Żaneta Kumosz, Weronika Kaczmarska, Emilia Iwan, Natalia Laskowska) Legnica

Art – solo 9-11 lat:
1. Magdalena Listwan (Szkoła Tańca Sofija Żmigród)
2. Gaja Piątek (Legnica)
3. Zosia Nowak (Szkoła Tańca Sofija Żmigród)

Art – solo 12-15 lat:
1. Nikola Szymańska (Szkoła Tańca Sofija Trzebnica)
2. Maja Bernat (Chojnów)
3. Maria Kiljan (Szkoła Tańca Sofija Żmigród)

Art – solo powyżej 15 lat:
1. Artur Caliński (MDK Twister Wrocław)
2. Monika Kasprzyszyn (Teatr Avatar Lubin)
3. Aleksandra Simuchin (Teatr Avatar Lubin)

Art – mini formacje 9 – 11 lat:
1. Tippy Toe Cordex – Nel Obajtek, Agnieszka Jóźwiakowska, Oliwia Rybicka, Karolina Pawluk, Emilia Wolska, (Wałbrzyski Uczniowski Klub Tańca Sportowego Cordex),
2. Zofia Nowak, Julia Lorek, Julia Tomczak, Magdalena Listwan, Amelia Rzadkosz
(Szkoła Tańca Sofija Żmigród)
3. Maja Czajka, Gabriela Kałafut (Szkoła Tańca Sofija Milicz)

Art mini formacje 12-15 lat:
1. Rozalia Grzybek, Milena Kryłowska, Oliwia Długosz, Karolina Jeż (Szkoła Tańca Sofija Milicz)
2. Anna Czykiel, Julia Szymik ( Szkoła Tańca Sofija Oborniki Śląskie)
3. „Marzenie” Quest Balbinki (Wiktoria Czarniewska, Żaneta Kumosz, Mikołaj Moi, Emilia Iwan, Marta Serenda), Legnica

Art – mini formacje powyżej 15 lat:
1.Twister Black (Magdalena Dolla, Hanna Kasperek, Nina Masek, Oliwia Nowicka, Julia Wojewoda)
2.Julia Wieteska i Amelia Drozda (Milicz)

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności