Treść strony

Treść artykułu

Zdjęcie osób pływających na deska słup na basenie

SUP szkolenie na Delfinku

6 października 2020

24 października na Basenie Delfinek w Legnicy będzie królować najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Specjalnie dla Was dużych i małych organizujemy szkolenie na deskach SUP. SUP jest stosunkowo nowym sportem dla każdego. Nie ma znaczenia wiek czy kondycja, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie.

SUP, czyli pływanie na desce bez żagla z wiosłem, to jedna z najłatwiejszych dyscyplin sportów wodnych z deską. SUP polega na pływaniu na stojąco na desce i odpychaniu się wiosłem. Nie potrzebujemy większych umiejętności, by go uprawiać. Wystarczy trochę siły w rękach, równowaga i odpowiedni sprzęt, który składa się tylko z 3 elementów: deski, wiosła i i leash (linki do nogi).

Szkolenie będzie składało się z części teoretycznej wraz z omówieniem sprzętu, części praktycznej, w tym zajęć na wodzie, mini pokazu zaawansowanych technik padlowania oraz na koniec dla chętnych uczestników zorganizujemy turniej na deskach.
Zapewniamy sprzęt SUP i dużą dawkę zabawy. Wystarczy zabrać strój kąpielowy i dobry humor. Zapraszamy dzieci od lat 10 i dorosłych 24.10 na godziny:10.00,12.00 lub 14.00. Wpisowe-10 zł.
Obowiązuje limit osób.
Zapisy – ci@osir.legnica.eu

Regulamin

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności