Treść strony

Treść artykułu

plakat przedstawiający I Legnicką Róże Wiatrów - logo oraz sposoby przemieszczania się

I Legnicka Róża Wiatrów

30 czerwca 2020

Znana i nieznana Legnica, odkrywamy Legnicę ponownie. Pod takim hasłem Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w wyliczance terenowej. Impreza pod nazwą I Legnicka Róża Wiatrów ma na celu zachęcenie do aktywności, turystyki całych rodzin poprzez odwiedzenie miejsc atrakcyjnych turystycznie oraz miejsc ciekawych sportowo.

Termin: uczestnicy mają czas na zlokalizowanie i odwiedzenie wskazanych przez nas miejsc od 11.07 ( sobota ) do 19.07 ( niedziela ) – 9 dni .
Policz schody prowadzące na wieżę kościelną… sprawdź jaka będzie pogoda, poznaj relikty znajdujące się w podziemiach kaplicy zamkowej. To tylko niektóre z zadań dla uczestników zabawy.
Zapisy: mailowo: ci@osir.legnica.eu od 8 lipca 2020 r do 19 lipca 2020 r./ oświadczenie / regulamin, dodatkowe informacje 76 7233801

Kategorie: sposób poruszania się między punktami pozostawiamy do wyboru : biegowo, spacerowo, Nordic Walking, rowerowo lub hulajnogą.

Opłata startowa: koszt udziału w imprezie to min 15 zł / os. dorosła, dzieci-bezpłatnie. Wpłaty/darowizna przeznaczona będzie w całości na zorganizowanie warsztatów rozwojowych dla młodzieży pn. „Kompetencje przyszłości”.

Pakiet startowy: każdy z uczestników otrzyma numer startowy oraz kartę startową do uzupełnienia, aktywna mapę z punktami. Za ukończenie odznakę – brązową, srebrną lub złotą, w zależności od ilości odwiedzonych miejsc. Liczba odwiedzonych punktów i ich kolejność jest dowolna.

Konkurs fotograficzny: dodatkowo ogłaszamy konkurs wśród uczestników na najciekawsze zdjęcie z odwiedzonego miejsca. Spośród nadesłanych zdjęć komisja wybierze i nagrodzi to, które ich zdaniem w sposób szczególny i ciekawy najatrakcyjniej przedstawi odwiedzoną atrakcję

Zapraszamy … zespół OSiR Legnica

wydarzenie / dodatkowe informacje – link do facebook

Regulamin

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności