Treść strony

Treść artykułu

napis utrudnienia w ruchu na plakcie reklamującym półmaraton

UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM

26 września 2019

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy informuje, że w niedzielę 06.10.2019 r., odbędzie się bieg pn.: VIII LEGNICA PÓŁMARATON/ I LEGNICKA DZIESIĄTKA w czasie którego nastąpią utrudnienia i ograniczenia w ruchu, tj.:
– utrudnienia w ruchu kołowym na ul. Zamkowej, Plac Klasztorny, Parkowej, Wrocławskiej, św. Piotra.
– całkowite wyłączenie ruchu kołowego z ul. Wrocławskiej, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego oraz Al. Piłsudskiego od Centrum w kierunku osiedla Piekary (ul. Sudecka). Trasa biegu nie będzie prowadzona na jezdni od osiedla Piekary w kierunku Centrum.
– całkowite wyłączenie z ruchu kołowego ul. Jordana i ul. Powstańców Śląskich.
Powyższe utrudnienia i ograniczenia w ruchu będą trwać w godzinach od 09:00 do 13:00.
Trasa biegu- 2 okrążenia: ul. Wrocławska – ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego – al. Piłsudskiego pętla przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Sudecką – al. Piłsudskiego – ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego – ul. Wrocławska – pętla przy skrzyżowaniu ul. Wrocławska z ul. Witelona – ul. Wrocławska – ul. Jordana – ul. Powstańców Śląskich – Park (al. Orła Białego – Stadion)
Organizatorzy zwracają się z prośbą o dostosowanie się do poleceń służb zabezpieczenia biegu, zachowanie szczególnej ostrożności oraz zabezpieczenie zwierząt domowych przed wtargnięciem na jezdnię.
Za powstałe utrudnienia Organizator serdecznie przeprasza , a zarazem gorąco zaprasza do wyjścia na trasę biegu i wspólnego dopingowania biegnących.

ORGANIZATOR

Na bieżąco są zamieszczane informacje o wydarzeniu na stronie oraz tablicach :

strona wydarzenia: http://osir.legnica.eu/imprezy/polmaraton/
dokładne informacje o trasie: http://osir.legnica.eu/imprezy/polmaraton/trasa/
tablica biegu: https://www.facebook.com/legnicapolmaraton/
tablica wydarzenia: https://www.facebook.com/events/682850395499332/

mapa z zaznaczonymi miejscami utrudnień w ruchu na półmaratonie

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności