Treść strony

Treść artykułu

Zdjęcie Jerzego Górskiego z mikrofonem

Jerzy Górski spikerem na półmaratonie!

13 września 2019

Już wiemy, że spikerem legnickiego święta biegowego” będzie … trener, organizator wydarzeń sportowych, działacz społeczny, bohater filmu „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego i Triathlonowy Mistrz Świata w Double Ironman z Huntsville w Alabamie w 1990 roku, … przyjaciel Legnicy – Jerzy Górski .

Jerzy Górski ma na swoim koncie, miedzy innymi, ukończonych piętnaście startów
w triathlonie na dystansie IRONMAN ( 3.800 pływanie -180km jazda rowerem i bieg 42km 195m ) i ponad pięćdziesiąt ukończonych Maratonów oraz współkomentowanie w Polskiej Telewizji – transmisji z Igrzysk Olimpijskich w triathlonie – 2000 r. Sydney , 2004 r. Ateny, 2008 Pekin , 2012 Londyn… 6 października będzie z nami w Legnicy .

SPORT- GÓRSKI jest firmą działającą na rynku polskim od 2001 roku. Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowej organizacji i obsługi różnych zawodów sportowo – rekreacyjnych, a także okolicznościowo – integracyjnych. Posiada specjalistyczny sprzęt i duże doświadczenie organizacyjno – reklamowe , które pozwala tworzyć warunki wzajemnego współdziałania pomiędzy organizatorem, zawodnikiem, widzem i sponsorem.

Dużo więcej o Jerzym Górskim
Sport – Górski: http://www.sport-gorski.pl/
Fot. Sport-Górski ( autor Marta Wróblewska )

Biegowy zespół OSiR Legnica

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności