Treść strony

Treść artykułu

zdjęcie grupowe laureatów mistrzostw legnicy w tenisie

I Amatorskie Mistrzostwa Legnicy w Tenisie Ziemnym

10 września 2019

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zorganizował wraz z Firmą Handlowo-Usługową Prestiż Sport I Amatorskie Mistrzostwa Legnicy w Tenisie Ziemnym. Mistrzostwa odbyły się na kortach tenisowych przy ul. Sejmowej w Legnicy w dniach 7 i 8 września 2019r.
Rywalizowało w mistrzostwach 32 tenisistów ( 16 osób w kat. Open, 16 osób w kat. 45 + ) z Jawora , Chojnowa , Świdnicy, Karczowisk oraz licznie zameldowali się mieszkańcy Legnicy .
Triumfatorami amatorskich mistrzostw Legnicy w tenisie ziemnym zostali :

Open Mężczyzn
1. Adam Zanto
2. Paweł Golinowski
3. Piotr Styga
45+ Mężczyzn
1. Tomasz Maziak
2. Jan Janiszak
3. Marian Dudka
Turniej Pocieszenia 45 +
1.Mariusz Wasilewski
2. Witold Mikoda
3. Robert Ejsmont
Turniej Pocieszenia Open
1.Paweł Zieliński
2. Jacek Sieradzki
3. Antoni Łazarz

Gratulujemy zwycięzcą … J
Mistrzostwa wpierały firmy: Saller, Decathlon , Dajax Med , Pizzeria Da Grasso, Biuro Rachunkowe Buchalter, Pyszna Bułka w sobotę fizjoterapeuci z Mati-Med świadczyli darmowe porady i można było się wymasować . Każdy uczestnik otrzymał napój izotoniczny 4Move.
Dziękujemy wszystkim tenisistom za udział, jednocześnie zapraszamy tenisistki do udziału w I Mistrzostwach Legnicy w dniu 14 września – zapisy pod numerem telefonu 606-727-758 lub osobiście na kortach przy ul. Sejmowej 3a.
Fotogaleria
OSiR Legnica wraz z Firmą Handlowo-Usługową Prestiż Sport

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności