Treść strony

Treść artykułu

Zdjęcie uczestników spływu w kajakach

I Legnicki Spływ Kajakowy po Kaczawie już za nami

26 sierpnia 2019

Impreza udana, o czym świadczą uśmiechy uczestników, które widzimy na zdjęciach. Do przepłynięcia było około 4 km, średni czas płynięcia ze startu do mety to koło 50 min. Kaczawa pokazała uczestnikom swoje uroki i piękne zakątki, na trasie nie zabrakło kilku przeszkód (progi, wąskie przesmyki, a nawet i mielizny 🙂
Wszyscy dali radę dopłynąć do mety, gdzie w portowym zaciszu można było zregenerować siły przy muzyce i grillu oraz podzielić się wrażeniami z wyprawy.

Mamy w planach kontynuację……….. Szykujcie się na następny sezon 🙂

Organizacja takiej imprezy to wielkie wyzwanie, przede wszystkim pod kątem bezpieczeństwa uczestników, dlatego bardzo dziękujemy Klub Płetwonurków OSP – ORW „Pinoter” za nieocenione wsparcie przy zabezpieczeniu uczestników. Za wsparcie medyczne i ciągły nadzór medyczny na całej trasie spływu dziękujemy niezastąpionej firmie K.J. TRANS – MED. Podziękowania za wsparcie sprzętowe i logistyczne ślemy również do Meander – Spływy Kajakowe Szlakiem Odry.

Pozdrowienia ślemy do wszystkich uczestników spływu. Na uznanie zasługuje najmłodsza uczestniczka spływu Zuzanna, która okazała się najlepszym sternikiem w mieście.

Fotogaleria OSiR
Film QUICK SHOT

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności