Treść strony

Treść artykułu

uczestniczka lepienia pierogów przy stole z pierogami

XIV MISTRZOSTWA LEGNICY W LEPIENIU PIEROGÓW

2 sierpnia 2019

Prawdziwa gratka dla amatorów pierogów 🙂

Amatorzy, degustatorzy i domowi wytwórcy pierogów już 15 sierpnia Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy oraz parafia św. Jacka zapraszają na Rodzinny Festyn na Kartuzach. W ramach festynu odbędą się XIV Mistrzostwa w Lepieniu Pierogów. Regulamin Mistrzostw jest już dostępny. Uczestnicy będą mieć za zadanie ulepić w ciągu pół godziny jak największą ilość pierogów. Ciasto, farsz i wszystkie niezbędne produkty i sprzęt zapewnia organizator. Zapraszamy do zapisów, bo w Mistrzostwach mamy tylko 10 stoisk, a nagrody w postaci sprzętu kuchennego przewidziane są dla wszystkich uczestników Mistrzostw.

Zapraszamy wszystkich – pierogi każdy lepić może. Zapisy na Mistrzostwa przyjmujemy do dnia 14 sierpnia osobiście w biurze przy ul. N.M. Panny 7, e-mailem: ci@osir.legnica.eu lub w dniu i miejscu imprezy – do godz.17.00.

Rodzinny Festyn na Kartuzach to nie tylko Mistrzostwa w Lepieniu Pierogów, to także dobra zabawa i aktywnie spędzony czas – szczegóły i harmonogram imprezy przedstawimy już wkrótce.
Póki co zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Mistrzostw w Lepieniu Pierogów.
link do wydarzenia
Regulamin
Zespół OSiR Legnica 🙂

Plakat z programem imprezy - Festyn Pierogowy

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności