Treść strony

Treść artykułu

Zdjęcie grupowe uczestników Mistrzost Nordic Walking

Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking – 7-04-2019 r.

8 kwietnia 2019

Komplet 150 uczestników zameldowało się podczas Otwartych Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking 7 kwietnia 2019 r. Mistrzostwa otworzyła Jolanta Skrzypczak dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji wraz z Zastępcą Prezydenta Legnicy Krzysztofem Duszkiewiczem .

Rywalizowano na dystansie 6200 m oraz 1550 m po malowniczych alejkach Parku Miejskiego. Zawodnicy przyjechali do Legnicy z Polkowic, Lubina, Złotoryi, Przemkowa, Ścinawy, Wałbrzycha , Wrocławia, Nowej Rudy, Ludwikowic Kłodzkich, Legnickiego Pola , Jeleniej Góry , Złotoryi , Zgorzelca, Masłowa oraz nie zabrakło licznej grupy pasjonatów z Legnicy. .

Najszybszym zawodnikiem na dystansie 6200 m okazał się Piotr Siwak z Polkowic w czasie 00:37: 54 , najszybszą kobietą okazała się Renata Jędrasiak z Lubina w czasie 00:42:56 . Statuetki otrzymali również zawodniczki oraz zawodnicy w czterech kategoriach wiekowych na dystansie 6200 m .

Dużą popularnością cieszył się dystans 1550 m dla osób niepełnosprawnych, bardzo licznie przyjeżdżają do Legnicy zawodnicy już od kilku lat z Ludwikowic Kłodzkich, Legnickiego Pola oraz stawiają się na starcie niezawodni legniczanie.

Najszybszy mężczyzna na dystansie 1550 m był Wojdyła Mieczysław 00:10:11 z Wrocławia
Najszybsza kobieta 1550 m była Lubecka Kornelia 00:11:43 z Ludwikowice Kłodzkie

Legniczanki i legniczanie byli bardzo zadowoleni w tym roku z otrzymanych okolicznościowych statuetek, po raz pierwszy wręczyliśmy dla pierwszych trzech legniczanek oraz trzech pierwszych legniczan .

Najlepsza legniczanka :

1. Konaszczuk Agnieszka
2. Gogół Jolanta
3. Śmietanka Ewa

Najlepszy legniczanin

1. Mikołajczak Jan
2. Owsianni Grzegorz
3. Bombik Krzysztof

Wszyscy uczestnicy na mecie otrzymali okolicznościowy medal finiszera oraz mogli uzupełnić spalone kalorie posiłkiem regeneracyjnym.

Wyniki

Dziękujemy , że podarowaliście nam morze endorfin oraz niezliczoną ilość uśmiechów w to niedzielne przedpołudnie, zresztą zobaczcie sami na zdjęciach 🙂

Zapraszamy do fotogalerii OSiR Legnica (autor Piotr Florek)

https://tiny.pl/t7d6s

Zespół OSiR Legnica

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności