Treść strony

Treść artykułu

Zdjęcie ze startu biegu kowalskiego

20. Turniej Kowali o Srebrne Klucze Legnicy

5 kwietnia 2019

Park Miejski 25 -26 maja 2019 r.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy już dziś zaprasza do parku Miejskiego (polana angielska), gdzie w dniach 25-26 maja odbywać się będzie 20. Turniej Kowali o Srebrne Klucze Legnicy. Na Turniej zaproszono kowali z różnych regionów Polski. Tematem pracy domowej jest KLUCZ DO MIASTA LEGNICA.
W trakcie pokazowego kucia w parku, kowale wykuwać będą różnorodne przedmioty użytkowe.
Turniejowi kowali towarzyszyć będą pokazy hippiki, strongmenów. Pokaz psiej tresury zaprezentuje Ośrodek Szkolenia Psów „Champion”.
Nie zabraknie plenerowej gastronomii , dmuchanych atrakcji dla dzieci, kina 9D. W niedzielę o 15.00 spotykamy się wszyscy, bez względu na wiek, na starcie VI Legnickiego Biegu Kowalskiego. W biegu może wziąć udział każdy. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, całe rodziny. Do przebiegnięcia będzie jedna mila kowalska. Na mecie wszyscy otrzymają pamiątkowe medale, a najlepsi podkowy.
Wszystkich kochających letnie klimaty zapraszamy na leżaki i piaszczystą plażę.
Przygotowaliśmy bogaty program estradowy wypełniony wybuchową mieszanką tańca zespołów dziecięco- młodzieżowych , a także zespołów ludowych.
Na scenie zobaczymy m.in. Złote Dzieci, Balbinki, wychowanków MCK z Legnicy, Zespół Pieśni i Tańca Legnica, Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Legnicka, Łemkowski Zespół Pieśni
i Tańca „Kyczera”

Tradycyjnie zapraszamy do wzięcia udział w turnieju rzutu podkową.
To jeszcze nie wszytko, bo dla najmłodszych przygotowaliśmy ciekawe i widowiskowe animacje oraz dmuchańce.
Nie zabraknie również kolorowych kiermaszów i kramów m.in. z wyrobami regionalnymi
i rękodziełem.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/245988186344965/

Serdecznie zapraszamy

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji znajdziesz przechodząc na stronę naszej Polityki prywatności